İDA TAHTALIKÖY KAMPİNG

Kaz Dağları Bungalov

Ahşap Bungalov evlerimizde, tam ve yarım pansiyon konaklayabilir, muhteşem deniz manzarasında ve yöresel yemeklerden oluşan zengin menümüz ile lezzetin doruk noktasına ulaşabilirsiniz.

Kahvaltıda köy kahvaltısı yapabilir, et ve balık ızgara çeşitlerimiz, zengin meze çeşitlerimiz ile çam ağaçlarının arasında bol oksijen aromalı bir tatil vazgeçilmeziniz olacaktır.

Sabah horoz sesi ile uyandığınız, sabah sporu için yürüyüş parkurunuzu kendinizin belirleyebileceği, bir kilometre ilerideki dünyaca ünlü Hasan Boğuldu göleti ve Sütüven şelalelerini görebileceğiniz, arkanızda yemyeşil orman, önünüzde masmavi bir deniz sizi bekliyor.

Kaz Dağlarının eteğinde, muhteşem deniz manzarası, deresi, şırıl şırıl akan su sesi, çamların arasında oksijen depolayacağınız muhteşem bir doğa, huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor.

KONAKLAMA

İDA TAHTALIKÖY KAMPİNG‘de ister Ahşap Bungalov Evlerimizde, dilerseniz sizler için özel hazırladığımız çadırlarımızda konaklayabilmektesiniz.

DÜZENLİ İLAÇLAMA

Kamp Alanımız, ahşap bungalovlar ve çevresi düzenli olarak ilaçlanmakta ve haşerelere ve sineklere karşı önlemler alınmaktadır.